"Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne. Wsparcie ze strony rodziców, życzliwość, praca na rzecz przedszkola, akceptacja planów
i zamierzeń to ogromna pomoc w kształceniu i wychowaniu naszych dzieci."
,,Rodzice i Nauczyciele - Dzieciom" - Pantomima pt. „Jaś i Małgosia” została zaprezentowana w naszym przedszkolu 11 maja 2026 r. Dla dzieci było to wielkie zaskoczenie, bowiem mogły one podziwiać swoich rodziców w roli aktorów. Rodzice i nauczyciele wcielili się w różne postacie, stworzyli pomysłowe stroje, a także nauczyli się elementów aktorsko- tanecznych.
Celem zaprezentowania teatrzyku było zainteresowanie najmłodszych sztuką na ,,żywo”, stwarzanie warunków do współpracy rodzice – przedszkole i wreszcie, do sprawiania dzieciom radości.
W przedstawieniu wystąpili:
Jaś i Małgosia - tata i mama Gabrysi i Wandy,
Mama - pani Ola
Drzewa - tata Leonida, mama Borysa,
mama Olka, tata Mikołaja, mama Leona,
mama Hani, mama Poli, babcia Katii,
pani Hania,
Leśne zwierzęta - mama Nadii , mama Dominika, mama Mai , mama Julki , mama Stasia, mama Zosi , mama Anastazji i Leny , pani Karolina
Wilk - pani dyrektor
Baba Jaga - pani Marta
Kierownik sceny - mama Stasia i Leona,
Jeszcze raz pięknie dziękujemy.
Program artystyczny od Muzyczna Skarbonka. Dziękujemy







