W tym tygodniu wszystkie dzieci z przedszkola wspólnie świętowały Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji wybraliśmy się na uroczysty spacer z biało-czerwonymi flagami po naszym pięknym mieście.
Dzień Flagi
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|